چاپ فلش کارت چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

فلش کارت یکی از هدایای جذاب تبلیغاتی است که بدون شک می توان آن را تاثیرگذار ترین هدیه ای تبلیغاتی نامید. چرا که در دنیای امروزی و همه گیر شدن فلش ها، استفاده از این تکنولوژی امری ضروری شده است. این فرصتی است برای یک تبلیغات موثر! چاپخانه نقش هنر به عنوان مرکز اصلی چاپ و پخش فلش کارت های تبلیغاتی آماده ارائه این خدمت نوین با تضمین بهترین کیفیت و قیمت به شما مشتریان عزیز است.

فلش کارت های موجود در مجموعه نقش هنر، از جنش ABS ساخته شده اند و این موضوع باعث کاهش وزن این فلش کارت ها و افزایش مقاوت آنها می باشد. فلش کارت ها دارای فضای منابی جهت طراجی بوده و چاپ روی آنها با بهترین متدهای موجود در دنیا به رئش دیجیتال در هر تیراژی به انجام می رسد.

ابعاد این فلش کارت ها مانند کارت ویزیت های استاندارد بوده که این موضوع همراه با وزن بسیار سبک آن باعث می شود تا جابه جایی و حمل آن توسط مخاطبانتان بسیار راحت باشد.

خدمات قابل ارائه در چاپخانه نقش هنر چهت چاپ فلش کارت ها:

  • ظرفیت فلش کارت:

ظرفیت فلش کارت ها کاملا بسته به نیاز هر مشتری قابل تغییر بوده و تمامی این فلش کارت ها در ظرفیت های 4، 8، 16، 32 GB و ... قابل عرضه می باشند.

  • جنس و تکنولوژی فلش کارت:

تمامی فلش کارت های موجود در چاپخانه نقش هنر از به روزترین و بهترین تکنولوژ های موجود در دنیا استفاده می کنند و همین موضوع باعث می شود تا طول عمر این فلش کارت ها و کیفیت چاپ روی آنها نسبت به سایر فلش کارت ها بسیار بالاتر باشد.

  • کیفیت چاپ:

یکی از مهم ترین ویژگی های یک فلش کارت تبلیغاتی کیفیت چاپ آن است. اگر چاپ کیفیت کمی داشته باشد، محتوای چاپ شده روی فلش کارت به مرور کمرنگ و محو می شود و این یعنی تبلیغات منفی براش ما! تمام فلش کارت ها در چاپخانه نقش هنر با استفاده از برترین متدهای روز دنیا چاپ می شوند و همین موضوع باعث می شود طرح چاپ شده روی این فلش کارت ها به هیچ عنوان کمرنگ نشده و قابل پاک کردن نیز نباشند. یکی از دلایل اختلاف قیمت در چاپ روی فلش کارت ها همین موضوع است.

  • بسته بندی فلش کارت:

شاید هدیه دادن یک فلش کارت بدون هیچ بسته ای وجهه قشنگی نداشته باشد. در همین راستا چاپخانه نقش هنر فلش کارت های موجود را همراه با یک جلد چرمی به مشتریان خود ارائه می دهد. علاوه بر این روی این جلدها نیز می توانید لوگو یا تبلیغات خود را چاپ نمایید.

چاپخانه نقش هنر همواره یکی از پیشروترین شرکت ها در عرصه تبلیغات و چاپ بوده است که تاکنون توانسته است نام بزرگترین مجموعه های معتبر ایرانی را در رزومه کاری خود جای دهد. از این رو کیفیت و زمان تحویل در چاپخانه نقش هنر همواره یکی از مزیت های ما نسبت به سایر مجموعه ها بوده و امیدواریم تاکنون توانسته باشیم برتربن خدمات تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه کرده باشیم.