چاپ بنر و فلکسی فیس چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

چاپ بنر و فلکسی فیس در دنیای تجارت و کسب‌وکار؛ استفاده از دو ابرقدرت مدعی تبلیغاتی است. دو غول بزرگ تبلیغاتی که خیابان‌ها و شهرهای بزرگ و کوچک را باابهت و غرور فتح کرده‌اند و در دنیای روبه‌پیشرفت مجازی، چاپ بنر و فلکسی فیس همچنان یکه‌تازی می کنند و همگان را به اعتراف واداشته‌اند که تبلیغات اینترنتی باآن‌همه ظرافت و نبوغ نتوانسته است، جایگزینی مناسبی برای این دو رقیب شود و توجه مخاطبان را بیشتر از این دو جلب کند.

چه قدر درباره چاپ بنر و فلکسی فیس اطلاعات دارید؟ مطمئناً همه شما خوانندگان محترم بارها و بارها انواع چاپ بنر و فلکسی فیس را دیده اید. بنرها باابهت زیادی در چهارراه ها و مکان های شلوغ ایستاده اند و در ترکیبی خلاقانه از تصویر و متن، هرچه که سفارش‌دهنده آن خواسته، به بینندگان خود القاء می‌کنند. شما بارها پشت چراغ‌قرمز بنرهای مختلفی را دیده اید و در همان چند ثانیه کنجکاو شده اید ببینید چه خبر است. و اگر آن بنر خوب چاپ‌شده باشد، در همان لحظات اولیه ذهن شمارا تسخیر خواهد کرد. اما رقیب سرسخت او فلکسی فیس را فراموش نکنید که شکوهمندانه در سردر هر مغازه و فروشگاهی و در گوشه و کنار هر نمایشگاهی و در بیلبوردهای کنار بزرگراه‌ها، با نور درونی خود سعی بر خیره کردن چشمان شما را دارد.

شمایی که می خواهید همه شهر با نام شما پر شود از این دو ابزار پرقدرت تبلیغات؛ چاپ بنر و فلکسی فیس غافل نشوید.

تفاوت چاپ بنر با فلکسی فیس

هنگام صحبت از چاپ بنر و فلکسی فیس و توصیه استفاده از این دو، با توجه به محدودیت بودجه در برخی دوران ها، در هر کسب‌وکاری باید ابتدا شباهت ها و تفاوت‌های بنر با فلکسی فیس بررسی گردد تا بتوان در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب نوع بازاریابی و تبلیغات، یکی از این دو یا ترکیبی از هردو روش چاپ بنر و فلکسی فیس را استفاده کرد.

بنرها، پارچه های بزرگ پلاستیکی حاوی تصویر و متن هستند که پیام ها را سعی می کنند به بهترین روش به مخاطب منتقل کنند. از این پارچه های پلاستیکی ضخیم نور عبور نمی کند؛ بنابراین برای استفاده از نور نیازمند نورپردازی از بیرون هستند. چاپ بر روی بنر در گذشته با استفاده از چاپ اسکرین انجام می شده است، به همین دلیل کیفیت چاپ بنر بسیار پایین بوده، اما امروزه به وسیله دستگاه های جوهرافشان انجام می شود که بر زیبایی و تأثیرگذاری آن افزوده است. در هنگام مقایسه چاپ بنر و فلکسی فیس، بنر چاپ‌شده با جوهرافشان مدنظر قرار می گیرد. با توجه به اینکه بنرها نسبت به پوسترهای کاغذی و پلات های مقوایی ارزان تر هستند و طول عمر بیشتری نسبت به آن‌ها دارند و تنوعی که در ابعاد می توانند داشته باشند و سهولت دسترسی به چاپ بنر، همه این موارد سبب شده؛ برای تبلیغات محیطی به‌طور گسترده از بنرها استفاده شود. مخصوصاً اینکه امروزه برای استفاده طولانی‌مدت از بنرها در شرایط محیطی مختلف دو نوع بنر وجود دارد. اگر شما قصد دارید برای چاپ بنر و فلکسی فیس اقدام کنید و در محیطی که قرار است بنر نصب شود رطوبت بالاست، مانند مناطق نزدیک دریا، برای انتخاب نوع بنر به موسسه چاپ بنر و فلکسی فیس تأکید کنید؛ بنر وینیل را استفاده کند که دارای پارچه ای شبکه ای بوده و در این نوع مناطق طول عمر بالا دارد؛ اما اگر قرار است چند بنر باهم سفارش دهید و در محیط های مختلف نصب کنید، به موسسه چاپ بنر و فلکسی فیس سفارش بنر لمپوست را بدهید که در هر جوی سربلند بیرون می آید. این حق شماست که وقتی دارید برای چاپ بنر هزینه می کنید، خیالتان راحت باشد مدت زیادی سخنگوی شماست.

مقاومت بنر یک روی سکه است، روی دیگر، طرح بنر هست که اگر در طراحی مناسب کوتاهی صورت گیرد، نه‌تنها نصب مدت طولانی، به نفع شما نخواهد بود؛ بلکه در مواردی که بنر پیام اشتباهی را به مخاطب منتقل می‌کند، مانند آب بستن به شالوده کسب‌وکار شما عمل خواهد کرد. جمله بر روی بنر باید کوتاه و کلیدی باشد و این تصویر است که آن را توضیح خواهد داد. وای به روزی که مخاطب عام برخلاف تصور طراح موسسه چاپ بنر و فلکسی فیس شما مطلب دیگری دریابد و از شما گریزان شود؛ بنابراین هنگام سفارش چاپ بنر و فلکسی فیس حتماً سعی کنید؛ طرح را قبل از چاپ به چند نفر نشان دهید و نظرشان را بپرسید.

مکان نصب بنر و ابعادی که در نظر گرفته می شود بسیار مهم است. مشتریان شما هرکجا بیشتر تردد می کنند و وسیله نقلیه تردد آنان چیست؟ بنر باید در مقابل چشمانشان و در بهترین زاویه دید باشد. حالا که برای چاپ بنر و فلکسی فیس دارید هزینه می کنید؛ لطفاً با صرفه جویی نامناسب در ابعاد بنر کار خود را خراب نکنید.

گزینه دوم؛ در چاپ بنر و فلکسی فیس؛ فلکسی فیس است، بانوی پرزرق‌وبرق تبلیغات که مقتدرانه با کمک لامپ‌های مهتابی که در درون آن تعبیه‌شده، مرز شب و روز را می‌شکافد و همیشه چون خورشیدی درخشان بر سردر مغازه ها و فروشگاه‌ها می درخشد. نه مانند بنر و پلات نیازمند نور پروژکتورهاست، نه مانند پوستر ملتمس نگاه. او آن‌قدر درخشان و زیباست که بیننده ناخودآگاه تماشایش خواهد کرد. در چاپ فلکس از متریال فلکسی استفاده‌شده که قابل تعویض است و برخلاف رقبا قابل تغییر است. چاپ فلکسی با استفاده از پرینترهای فلکس انجام می شود؛ و مانند بنر دو نوع کره ای و چینی دارد و در مقابل شرایط محیطی مقاوم است.

استفاده هم‌زمان از چاپ بنر و فلکسی فیس سبب تکمیل تبلیغات محیطی شما می شود. بنر در جای‌جای شهر معرف شماست و فلکسی فیس در سردرها و بیلبوردها و نمایشگاه ها از شما سخن می گوید.