چاپ رول فضای داخلی چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

چاپ رول جهت استفاده در فضاهای داخلی قطعا یکی از محبوب ترین خدمات چاپی است که بیشتر صاحبان کسب و کار با آن آشنایی کامل دارند. از رول ها جهت استفاده در پاپ آپ ها، استندها، رول آپ ها، اطراف میزهای کانتر نمایشگاهی، برخی از تابلوهای تبلیغاتی و ... استفاده می شود.

علاوه بر امکان استفاده از این رول ها در محیط های داخلی مانند شرکت، موسسات، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، مراکز تجاری، همایش ها و ... می توان استفاده کرد. برخی از مشتریان بر این باورند که از این رول ها می توان در هر مکانی با هر شرایطی می توان استفاده کرد؛ این تصور اشتباه است و باید به این موضوع توجه داشت که رول هایی که برای فضای داخلی چاپ و استفاده می شوند، برای استفاده در فضاهای خارجی که به مدت طولانی ممکن است این رول ها در معرض تغییرات دما، تابش خورشید، باد و باران قرار گیرند، به هیچ وجه مناسب نیستند و پیشنهاد می شود برای استفاده از این رول ها، رول های مناسب برای فضاهای خارجی را انتخاب و استفاده نمایید چرا که این رول ها به مراتب مقاومت بیشتری در برابر شرایط محیطی دارند.

نکته ی قابل تاملی که در مورد طراحی رول وجود دارد این است که قبل از طراحی رول مورد نظر، باید حتما سایز رول و هدف از چاپ آن را به صورت کامل بررسی و مشخص کرد.

در همین راستا بهتر است قبل از اقدام به طراحی جهت کسب اطلاعات بیشتر با چاپخانه ی نقش هنر تماس حاصل فرمایید تا با اطمینان و اشراف کامل اقدام به طراحی رول فرمایید. چاپ رول فضای داخلی در چاپخانه ی نقش هنر توسط جدیدترین و بهترین دستگاه های چاپ دیجیتال در انواع سایزها و در کمترین زمن انجام می شود و قطعا رول های چاپ شده دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند.