چاپ کاتالوگ فوری چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

چاپ کاتالوگ فوری همواره یکی از دغدغه های بزرگ صاحبان کسب و کار بوده و بسیاری از مشتریان قصد دریافت سفارشات خود را به صورت فوری دارند. در همین راستا چاپخانه ی نقش هنر علاوه بر چاپ کاتالوگ به صورت افست، امکان چاپ کاتالوگ به صورت فوری (دیجیتال) با بهترین کیفیت و قیمت را برای شما فراهم کرده است. چاپ کاتالوگ فوری با هر تعدادی اعم است پایین یا بالا، به صورت نامحدود امکان پذیر است و تمامی سفارشات با تیزاژ بالا نهایت در زمانی کمتر از نصف روز چاپ و صحافی می گردد. دستگاه های موجود در چاپخانه نقش هنر جهت چاپ کاتالوگ فوری، بهترین و قدرتمند ترین دستگاه های روز دنیا هستند و از کیفیت چاپ بسیاری بالایی برخوردار هستند. از این رو می توانید کاتالوگ های خود را در زمان بسیار کم و با بهترین کیفیت در چاپخانه نقش هنر به چاپ برسانید. علاوه بر این در صورتی که قصد چاپ کاتالوگ فوری دارید اما کاتالوگ شما هنوز طراحی نشده است، با مراجعه به واحد طراحی چاپخانه نقش هنر می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن کاتالوگ خود را طراحی و چاپ نمایید.

مواردی که در چاپ کاتالوگ فوری می تواند مهم به نظر برسند عبارتند از:

  • ابعاد کاتالوگ
  • تعداد صفحات کاتالوگ
  • نوع رنگبندی کاتالوگ
  • نوع روکش مورد استفاده
  • نوع صحافی
  • گرماژ کاغذهای مصرفی

همانطور که در بالا اشاره شد، موارد فوق می توانند بر کیفیت و قیمت چاپ کاتالوگ فوری تاثیر به سزایی داشته باشند. به عنوان مثال ابعاد کاتالوگ و تعداد صفحات کاتالوگ بر روی کاغذ مصرفی کاتالوگ تاثیر داشته و قطعا افزایش این موارد باعث افزایش هزینه ی چاپ کاتالوگ فوری خواهد شد. علاوه بر این جهت زیبایی و افزایش دوام کاتالوگ می توانید از روکش سلفون مات، روکش سلفون براق، یووی موضعی و مواردی از این دست، استفاده نمایید. نوع صحافی نیز یکی از مواردی است که به صورت مستقیم به تعداد صفحات کاتالوگ بستگی دارد. به عنوان مثال در کاتالوگ هایی که تعداد صفحات آنها کم است می توانیم از صحافی به صورت منگنه تخت یا منگنه لوپ استفاده نماییم و یا برای صحافی کاتالوگ هایی که تعداد صفحات آنها بیشتر است از صحافی به صورت چسب گرم استفاده نماییم. گرماژ کاغذ نیز یکی دیگر از مشخصه های کاتالوگ ها به حساب می رود. به عنوان مثال درکاتالوگ ها این موضوع رایج است که جلد کاتالوگ از صفحات کاتالوگ ضخیم تر باشد. در نظر داشته باشید که هرچه گرماژ کاغذهای کاتالوگ بیشتر باشد، قطعا زیبایی و شکیل بودن آن نیز بیشتر خواهد شد و در همین راستا قیمت مربوطه جهت چاپ کاتالوگ فوری نیز افزایش خواهد یافت.

سوال رایجی که معمولا بین مشتریان رایج است، تفاوت چاپ کاتالوگ به صورت افست و چاپ کاتالوگ به صورت دیجیتال است. اولین تفاوت بین این دو روش برای چاپ زمان آن است، زمان چاپ کاتالوگ به صورت افست به مراتب بالاتر از چاپ کاتالوگ به صورت دیجیتال بوده. تفاوت دوم تیراژ چاپ بین این دو است؛ تیراژ چاپ کاتالوگ به صورت افست نمی تواند کمتر از 500 عدد باشد در صورتی که چاپ کاتالوگ به صورت دیجیتال یا فوری با تیراژ 1 عدد هم قابل انجام است. موضوع بعدی که بسیار حائز اهمیت است کیفیت چاپ است! کیفیت چاپ کاتالوگ هایی که به صورت افست چاپ می شوند به مراتب نسبت به کاتالوگ های فوری یا دیجیتال بالاتر بوده و در برخی از مواقع تفاوت کیفیت بین این دو روش بسیار فاحش است.

جهت اطلاع در مورد تعرفه ها، زمان طراحی، زمان چاپ و شرایط چاپ کاتالوگ فوری می توانید با واحد فروش چاپخانه نقش هنر تماس حاصل فرمایید.