چاپ کارت ویزیت فوری چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

چاپ کارت ویزیت فوری:

چاپ کارت ویزیت فوری یکی از ملزومات کسب و کارهای امروزی است. در دنیایی که زمان حرف اول را می زند و سرمایه ی اصلی کسب و کارها زمان است، چاپخانه نقش هنر همیشه سعی بر کاهش زمان چاپ ملزومات مشتریان خود را داشته است تا از هدر رفتن زمان آنها به صورت چشمگیری جلوگیری کند. چاپ کارت ویزیت نیز می تواند مانند سایر ملزومات اداری به دو صورت افست و دیجیتال چاپ شود. اولین وجه تمایز بین این دو نوع چاپ تعداد و زمان تحویل چاپ کارت ویزیت می باشد. به عنوان مثال در صورتی که قصد چاپ کارت ویزیت فوری دارید مثلا در زمانی کمتر از 2 ساعت، باید کارت ویزیت های مورد نظر را به صورت دیجیتال (فوری) چاپ کرد. وجه تمایز بعدی تعداد یا تیراژ کارت ویزیت می باشد. در نظر داشته باشید چاپ کارت ویزیت هایی که تعداد آنها کمتر از 1000 عدد است نمی تواند به صورت افست چاپ شود و باید از روش چاپ دیجیتال استفاده نمود.

چاپ کارت ویزیت می تواند روی کاغذهای مختلف و به اشکال مختلف چاپ شود. کاغذهای موجود جهت چاپ کارت ویزیت فوری عبارتند از:

  • کاغذ کتان
  • کاغذ گلاسه
  • کاغذ کارتی
  • کتان پلاستیک
  • کاغذ شفاف
  • کاغذ مخملی
  • و ...

کارت ویزیت مورد نظر روی کاغذهای فوق به صورت یک رو یا دو رو قابل چاپ بوده و جهت زیبایی و دوام بیشتر می توان از روکش هایی مانند سلفون مات، سلفون براق، لمینت مات، لمینت براق و ... استفاده کرد. همچنین کارت ویزیت های چاپ شده را می توان به صورت دور گرد برش داد تا زیبایی و جلوه ی آن افزایش یابد. سایزهای کارت ویزیت می تواند مانند سایر ملزومات اداری دارای ابعاد و سایزهای متفاوتی باشند به عنوان مثال هیچ الزامی در چاپ به صورت کارت های مستطیلی نیست و کارت ویزیت های خود را می توانید به صورت مثلثی، مربعی و ... چاپ کرد. یو وی موضعی نیز روی برخی از کاغذهای مورد چاپ قابل اجرا می باشد.

در صورتی که قصد چاپ کارت ویزیت به صورت فوری را دارید می توانید و برای کارت ویزیت خود تاکنون طراحی انجام نداده اید، جای نگرانی نیست؛ کارشناسان طراح چاپخانه نقش هنر در کمترین زمان ممکن کارت ویزیت مورد نیاز شما را بر اساس سلیقه و نیازهای شما طراحی می نمایند و در صورت رضایت شما چاپ کارت ویزیت فوری در کمترین زمان انجام خواهد شد.

دستگاه های موجود در چاپخانه نقش هنر جهت چاپ کارت ویزیت فوری از به روز ترین متدهای چاپ روز دنیا استفاده می کنند و بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن برای شما به ارمغان می آورند. جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط چاپ کارت ویزیت فوری، قیمت چاپ کارت ویزیت فوری و زمان آن می توانید به صورت رایگان از مشاوره های کارشناسان چاپخانه نقش هنر در واحد فروش استفاده نمایید.