چاپ CD و DVD چاپخانه نقش هنر

نقش جهان

چاپ روی CD و DVD یکی از عواملی است که تاثیر به سزایی در وجهه شرکت شما خواهد داشت. در همین راستا چاپخانه نقش هنر جهت تکمیل حوزه ی فعالیت خود در زمینه چاپ، تبلیغات و برندینگ شرکت ها، این خدمت نوین را چندین سال است که به مجموعه خدمات چاپی خود اضافه کرده است. چاپخانه نقش هنر بزرگترین مرکز چاپ و تکثیر انواع CD، DVD، مینی CD (CD های کوچک)، مینی DVD (DVD های کوچک) و DVD9 می باشد که به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای چاپ روی این محصولات در کمترین زمان و با بهره گیری از به روزترین تجهیزات چاپی دنیا و با بهترین کیفیت، چاپ می شود.

خدمات ما در این حوزه عبارتند از:

 • چاپ سی دی
 • چاپ مینی سی دی
 • چاپ دی وی دی
 • چاپ مینی دی وی دی
 • چاپ دی وی دی ناین
 • قفل گذاری روی سی دی ها
 • جلوگیری از کپی کردن محتوا از داخل سی دی
 • تکثیر و رایت
 • ساخت مالتی مدیا از محتوای شما

در چاپ روی CD و DVD مواردی وجود دارد که باید قبل از چاپ و تکثیر به آنها توجه داشته باشید. این موارد عبارتند از:

 1. کیفیت CD یا DVD های خام:

انتخاب کیفیت بالا همیشه یکی از مواردی است که شاید از هر موضوع دیگری اهمیت بیشتری داشته باشد! در همین راستا کیفیت تمام CD و DVD های مورد استفاده در چاپخانه نقش هنر به صورت کاملا تضمینی بوده و تمام سی دی و دی وی دی های مربوطه از بهترین برندهای موجود در بازار که بهترین کیفیت را دارند، جهت چاپ استفاده می شوند. یکی از دلایل مهم در اختلاف بین قیمت های چاپ سی دی و چاپ دی وی دی کیفیت این موارد هستند. پیشنهاد می شود به هیچ عنوان از CD و DVD هایی که دارای کیفیت پایینی هستند استفاده نکنید! چراکه در قطعا در موقع استفاده از این اقلام به مشکل خواهید خورد و ممکن است اطلاعات مورد نظر شما روی برخی از دستگاه ها قابل خواندن نباشد.

 1. قابلیت چاپ CD و DVD:

چاپ روی این اقلام حتما باید بر روی CD یا DVD هایی چاپ شوند که قابلیت چاپ داشته باشند یا به اصطلاح پرینتیبل باشند. این موضوع مسئله ای ایست که شاید خیلی ها به آن توجه نداشته باشند اما باید این مورد را در نظر بگیریم که اگر چاپ روی CD و DVD هایی چاپ شوند که قابلیت چاپ ندارند و یا در ساخت این اقلام از موارد اولیه مرغوبی استفاده نشده باشد، ممکن است کیفیت چاپ به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند.

 1. تیراژ چاپ:

بهترین روش برای چاپ CD یا DVD هایی که تیراژ آنها کمتر از 5000 حلقه است، چاپ دیجیتال می باشد. با استفاده از این روش تمامی این اقلام در زمانی کمتر از 24 ساعت به چاپ رسیده و قابل استفاده خواهد بود. یکی از وجه تمایزات بین چاپخانه نقش هنر با سایر مجموعه سرعت بسیار بالا در زمان تحویل این اقلام می باشد. چاپخانه نقش هنر با افتخار توانایی چاپ با بالاترین تیراژ را دارد و تمامی سفارشات را در کمترین زمان ممکن به اتمام می رساند.

 1. چاپ CD و DVD همراه با UV:

چاپ سی دی و دی وی دی همراه با یو وی یکی از مسائلی است که تاثیر به سزایی در زیبایی این اقلام خواهد داشت.

 1. چاپ قاب CD یا DVD:

چاپ قاب سی دی و دی وی دی یکی دیگر از مسائلی است که مهم و کاربردی است. چرا که تمام این سی دی و دی وی دی ها نیاز به قاب جهت محافظت و زیبایی دارند. در همین راستا چاپخانه نقش هنر امکان ساخت هر نوعی از قالب های درخواستی شما را دارد. علاوه بر این جهت زیبایی و دوام بیشتر این قاب ها می توانید جنس های متفاوتی از این قاب ها را انتخاب نمایید به عنوان مثال قاب هایی با جنس کاغذ 80 گرمی یا کاغذهایی با جنس گلاسه همراه با روکش سلفون.

 1. طراحی CD و DVD:

خدمتی دیگر از چاپخانه نقش هنر جهت تکمیل خدمات خود و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، طراحی محتوای مورد نظر جهت چاپ روی CD و DVD می باشد. در این صورت طراحی این اقلام را نیز می توانید به واحد طراحی چاپخانه نقش هنر بسپارید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ CD و DVD، تعرفه های مربوطه و زمان تکثیر آنها می توانید با واحد فروش چاپخانه نقش هنر تماس حاصل فرمایید.